Zarezerwuj już dziś dogodny termin
Tel. 663 220 356
EN

Łucznictwo

W swojej ofercie posiadamy mobilne tory łucznicze, które uatrakcyjnią każdą imprezę integracyjną. Jesteśmy w stanie zorganizować nawet do 30 stanowisk łuczniczych, przy których może się bawić nawet do 180 osób jednocześnie!

Nasz sprzęt łuczniczy jest bardzo zróżnicowany. Oddajemy do Waszej dyspozycji łuki sportowe (np. Samick Polaris), łuki bloczkowe (PSE VISION oraz PSE RALLY), łuki paintballowe (połączenie łuku bloczkowego oraz nakładki paintballowej Airow), ale również specjalne łuki dla dzieci i kobiet - wygodniejsze i o mniejszej sile naciągu. Odległość od tarczy dopasowujemy do umiejętności grupy. Dla ułatwienia zabawy w każdym terenie możemy przygotować tory łucznicze z siatkami wyłapującymi strzały. 

Tory łucznicze sprawdzają się na piknikach rodzinnych, zawodach firmowych, zadaniach terenowych itp. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Galeria

Dodatkowe atrakcje

Najlepszy pomysł na urodziny

Masz urodziny? A może chcesz zrobić niespodziankę przyjaciołom? Zorganizujemy najlepszą imprezę paintballową, na której jubilat/solenizant gra za darmo. Oferujemy także sesję zdjęciową z imprezy GRATIS!