Zarezerwuj już dziś dogodny termin
Tel. 663 220 356
EN

Wyprawy Off Road 4x4

Przyroda wokół, piękne widoki, ryk silnika i solidna porcja adrenaliny! Wyprawy offroadowe przez tereny niedostępne dla zwykłych samochodów to frajda dla każdego, nawet najbardziej doświadczonych kierowców.

Organizujemy przejażdżki rekreacyjne samochodami terenowymi, dłuższe wyprawy off road, a także pełne przygód rajdy terenowe. Pod okiem naszych instruktorów przeprawisz się przez miejsca oddalone od cywilizacji, zmierzysz się z trudnym terenem i z własnymi słabościami. Na naszych kierowców czekają zróżnicowane trasy: lasy i pola, wąwozy, piaskownie, podjazdy i zjazdy, torfowiska, tereny podmokłe czy błoto. 

W trakcie wyprawy na życzenie uczestników przygotowujemy przerwę cateringową (grill, pyszne jedzenie) lub szereg innych atrakcji. Chcesz posmakować rajdów off road 4x4? Zapraszamy do kontaktu!

Galeria

Dodatkowe atrakcje

Najlepszy pomysł na urodziny

Masz urodziny? A może chcesz zrobić niespodziankę przyjaciołom? Zorganizujemy najlepszą imprezę paintballową, na której jubilat/solenizant gra za darmo. Oferujemy także sesję zdjęciową z imprezy GRATIS!