Zarezerwuj już dziś dogodny termin
Tel. 663 220 356
EN

Big-Game - 15 lat na placu boju

Paintball to nasza pasja. Właśnie z pasji do sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu wyrosły korzenie "Big-Game". Od 2001 roku zebraliśmy mnóstwo doświadczeń, organizując setki imprez integracyjnych. Zaprojektowaliśmy dla naszych Graczy dziesiątki pól paintballowych, na których wystrzelali oni miliony kulek, a po imprezie zjedli setki kiełbasek upieczonych przy wspólnym ognisku. Chcesz dołączyć do naszego grona? To nic trudnego!

Dzisiaj tworzymy ciekawe gry scenariuszowe na profesjonalnie przygotowanych arenach paintballowych. Odwiedź je "wirtualnie" w zakładce TUTAJ GRAMY i wybierz arenę, która najbardziej Ci odpowiada. Wybierając firmę "Big-Game" masz pewność fachowej obsługi imprezy integracyjnej, zabawy z najlepszym sprzętem, a co najważniejsze - bezpieczeństwa, bo nad przebiegiem rozgrywek zawsze czuwają nasi instruktorzy. 

Wieloletnie doświadczenie, zaplecze techniczne i sprawdzony sprzęt pozwalają nam na organizację imprez integracyjnych w dowolnie wybranych przez Ciebie miejscach (opuszczony budynek lub hala, las, łąka czy pustynia). Na zamówienie stworzymy pole paintballowe z dmuchanych przeszkód, postawimy wysoką na kilka metrów ściankę wpinaczkową, zbudujemy profesjonalną strzelnicę (wyposażoną w łuki, repliki broni, tomahawki lub shurikeny do rzucania itp.), zorganizujemy wyścig quadów, a po rozgrywkach ognisko i smaczny posiłek. Paintball to nie wszystko - chcemy mieć 110% satysfakcji z rzetelnie zrealizowanej imprezy.

Sprzęt paintballowy
najwyższej klasy:

  • markery elektryczne oraz pneumatyczne
  • loadery grawitacyjne oraz Rotory
  • system zasilający HP
  • maski z podwójną szybką (optymalne zabezpieczenie przed parowaniem)
  • mundury goretexowe
  • kulki paintballowe wysokiej jakości

 

Udostępniamy wypożyczalnię sprzętu w atrakcyjnych cenach!

Z Big-Game nie straszna nawet zima - na hali gramy przez cały rok!

Oferta "Big-Game" znacznie wykracza poza obszar działania konkurencji.
Tworzymy pola paintballowe Twoich marzeń, na którym
w trakcie gry scenariuszowej zagrać może do 200 osób naraz!

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się do naszej drużyny! Dla Graczy przeprowadzamy sparingi, a dla większych grup organizujemy profesjonalne rozgrywki (np. Międzyszkolne Zawody Paintballowe).

Pole paintballowe to także świetne miejsce na imprezę urodzinową, wieczór kawalerski albo... panieński. Tak! Nasz sprzęt jest bezwzględnie bezpieczny, że bez obaw mogą z niego korzystać również panie - nawet jeśli wcześniej nie miały styczności z paintballem. Zapewniamy, że "to nie boli".

Dla jubilatów i solenizantów przygotowujemy specjalne atrakcje - nie ograniczamy się wyłącznie do darmowego udziału w zabawie. Jeśli więc nie masz pomysłu na prezent urodzinowy dla swoich przyjaciół, skontaktuj się z nami!

 

Z roku na rok nasza oferta staje się bogatsza. Wielką popularnością cieszą się nasze gry scenariuszowe, w trakcie których obok tradycyjnej rozgrywki paintballowej, przygotowujemy dla Graczy liczne przygody i niespodzianki.

Na ścieżce paintballowej czekają na nich misje do wykonania (np. odnalezienie drogi w lesie, pokonanie ścianki wspinaczkowej, ustrzelenie z łuku odpowiedniej liczby punktów, wytropienie wykrywaczem metali kluczyków do quada). To wszystko w rozmaitych sceneriach i odmianach.

Wszystkie scenariusze opracowywane są indywidualnie, dzięki czemu za każdym razem możecie spodziewać się nowych wyzwań. Dostosowujemy się zawsze do budżetu i liczebności grupy, a na życzenie w trakcie gry zapewniamy catering.

Dbając o Waszą satysfakcję, ciągle udoskonalamy nasz repertuar. Poza paintballem mamy w zanadrzu wiele innych atrakcji (część z nich przenosimy do naszych gier scenariuszowych), m.in.: ścianki wspinaczkowe, tory łucznicze, wyścigi quadów, darts gigant, zorbing i zawody sumo.

Nie zapominamy przy tym o najmłodszych Graczach. Bawiąc się z nami, nie musisz zostawiać maluchów w domu pod opieką babci! Stworzyliśmy dla dzieci strefę aktywnej zabawy, gdzie będą mogły skorzystać z: dmuchanych zjeżdżalni, suchych basenów, kul wodnych i trampolin, zabawy z animatorami, malowania twarzy i szeregu innych atrakcji.
Współpraca
Jesteśmy szeroko otwarci na współpracę z mediami, firmami, instytucjami, portalami itp.