Zarezerwuj już dziś dogodny termin
Tel. 663 220 356
EN

Quady

Quady stały się ostatnio bardzo popularne - jako urozmaicenie imprez integracyjnych, ale także jako samodzielna przygoda. Przy wsparciu naszych instruktorów quady są bezpieczne i łatwe w obsłudze, nawet dla niewprawionych kierowców. Organizujemy zarówno imprezy "2 w 1" (paintball + quady), jak i pojedyncze rajdy lub wyprawy quadowe.

Jeździmy po terenach całej Polski: w górach, nad morzem, na Mazurach. Oferujemy mnóstwo pięknych, ale sprawdzonych tras, m.in. w Zakopanem, Krakowie czy w Katowicach. Mamy do dyspozycji całą flotę quadów, wśród których znajdują się modele Yamaha Grizzly 700, Yamaha Grizzly 350, a także Linhai. Jesteśmy w stanie wynająć na jednej imprezie do 50 quadów. Koszta są zależne od miejsca, które wybierze Klient, oraz od liczby wypożyczonych quadów. Skontaktuj się z nami - poznasz wszystkie szczegóły!

Galeria

Dodatkowe atrakcje

Najlepszy pomysł na urodziny

Masz urodziny? A może chcesz zrobić niespodziankę przyjaciołom? Zorganizujemy najlepszą imprezę paintballową, na której jubilat/solenizant gra za darmo. Oferujemy także sesję zdjęciową z imprezy GRATIS!