Zarezerwuj już dziś dogodny termin
Tel. 663 220 356
EN

Survival - przeżyj przygodę swojego życia!

Survival to coś specjalnego dla miłośników "hardkorowych" przygód! Jeżeli wybrałeś tę ofertę dla swojego zespołu, to gwarantujemy, że nie będzie to zwykły wypad z pracownikami na imprezę integracyjną... Ale po kolei.

Dojazd naszego zespołu na miejsce zabawy zakończył się dość niecodziennie, ponieważ w połowie drogi autobus zaczął dymić i został unieruchomiony. Kierowca stwierdził, że nie ma na to rady i wskazał nam drogę przez las. Klikadziesiąt metrów dalej napotykaliśmy dziwnego człowieka majstrującego przy skrzyniach wojskowych, w których czekały na nas mundury oraz mapy terenu. To była część planu.

Im dalej w las, tym było bardziej ekstremalnie. Całym zespołem rozwiązywaliśmy kolejne zadania w środku lasu, aby zdobywać informacje co do kolejnego etapu wyprawy. Na naszej drodze znalazły się m.in.:
- ścianka wspinaczkowa, 
- tory łucznicze,
- tarcze do zestrzelenia z replik broni,
- ścieżka paintballowa.

W połowie drogi na leśnej polanie mogliśmy zregenerować siły. Wzmocnił nas posiłek zaserwowany w trakcie przerwy cateringowej, po której musieliśmy dotrzeć do nowego punktu. Zdziwiliśmy się, kiedy okazało się, że wykrywaczem metalu odnaleźliśmy... kluczyki do quadów, którymi ruszyliśmy w dalszą podróż. Po krótkim marszu spotkaliśmy przeciwną drużynę, z którą stoczyliśmy pojedynek paintballowy. Po bitwie przyszedł czas na kąpiel w hotelu i dalszą integrację - balowaliśmy do rana przy wieczorze kasyno. To był wyczerpujący dzień, ale niezapomniany i pełen wrażeń!

Czy chcesz przeżyć podobną imprezę integracyjną? Dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb poziom trudności, lokalizację i wszelkie inne szczegóły. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Usiądź wygodnie i zobacz co robimy wspólnie z Interskills - zadania terenowe

Galeria

Dodatkowe atrakcje

Najlepszy pomysł na urodziny

Masz urodziny? A może chcesz zrobić niespodziankę przyjaciołom? Zorganizujemy najlepszą imprezę paintballową, na której jubilat/solenizant gra za darmo. Oferujemy także sesję zdjęciową z imprezy GRATIS!